Ana sayfa

Shenzhen GM lighting Co.,Limited. şirket Profili

şirket Profili

 

 

Shenzhen Bright Lighting Co., Ltd. 2013 yılında kurulmuş olup, önde gelen yüksek teknoloji işletmelerinin önde gelen fotoelektrik ürünleri, üretimi ve satışı konusunda profesyonel bir gelişmedir.Şu anda, gelişmiş modern profesyonel üretim ekipmanları ve test ekipmanları, benzer ürünlerin ileri seviyesine kadar teknoloji ile 80'den fazla çalışanımız, 3000 metrekareden fazla fabrika alanımız var.LED tek maruz kalan ışık, LED modülleri ve LED ışık şeritlerinin en büyük üreticilerinden biridir.

 

Şirketin ürünleri, Avrupa, Asya, Amerika Birleşik Devletleri ve diğerleri dahil olmak üzere tüm dünyada satılmaktadır.Kendi reklam çubuğu lambasını, LED lambasını, LED Ampul Lambasını, LED downlink lambasını vb. geliştirmiştir.

 

“Kaliteli, yüksek verimli, kaliteli, profesyonel” iş felsefesine bağlı kalarak, yüksek kaliteli ürünler üretmek, verimli yönetim göstermek, kaliteli hizmet sunmak, profesyonel bir ekip oluşturmak.Şirketin amacı, müşterilere ve tedarikçilere hizmet sunmaktır.

 

Memnuniyetiniz bizim sonsuz gücümüz, takdiriniz kalite iyileştirmemizdir..

 

                                       Çin Shenzhen GM lighting Co.,Limited. şirket Profili 0

   

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
shenzhen guangming aydınlatma co., Ltd. 2011 yılında kurulmuştur, LED optoelektronik ürünlerin profesyonel bir gelişmesi, led yüksek teknoloji ürünü ecterlerin üretimi ve satışıdır. Şu anda 80'den fazla emplyees vardır, fabrika 3000'den fazla metrekare, gelişmiş modern profesyonel üretim ekipmanları ve test ekipmanları bir alanı kapsamaktadır.Teknoloji factiry benzer ürünler gelişmiş seviyesine ulaştı. LED tek maruz kalma ışık, LED modülleri ve LED ışık çubuğunun en büyük üreticilerinden biridir.

Shenzhen GM lighting Co.,Limited. Shenzhen GM lighting Co.,Limited. Shenzhen GM lighting Co.,Limited. Shenzhen GM lighting Co.,Limited. Shenzhen GM lighting Co.,Limited. Shenzhen GM lighting Co.,Limited.
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Okyanusya

İş türü

Üretici

Diğer

Markalar : GM Aydınlatma

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 4000000-5000000

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 70% - 80%

Item Type:: Light Strips

Emitting Color:: RGB/white/warm white/red/green/blue

Working Lifetime(Hour):: 50000

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen GM lighting Co.,Limited. Sertifikalar Çin Shenzhen GM lighting Co.,Limited. Sertifikalar Çin Shenzhen GM lighting Co.,Limited. Sertifikalar Çin Shenzhen GM lighting Co.,Limited. Sertifikalar Çin Shenzhen GM lighting Co.,Limited. Sertifikalar Çin Shenzhen GM lighting Co.,Limited. Sertifikalar